ورود به پنل کاربری

سرور مجازی لینوکس SSD NVMe

سرورهای مجازی تک کلود با منابع کاملا اختصاصی و همینطور به صورت کاملا مدیریت شده ارائه میشود. بزگترین مزیت تک کلود نسبت به سایر شرکت ها ارائه سرور مجازی به صورت مدیریت شده میباشد در سرورهای مجازی مدیریت شده تک کلود کاربر نیازی به دانش فنی مدیریت سرور نخواهد داشت و تمامی امور مدیریت و راه اندازی سرور توسط پرسنل تک کلود انجام خواهد شد . حتی انتقال اطلاعات از سرور قبلی (با کنترل پنل دایرکت ادمین , سی پنل و پلسک) به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.
قابلیت های کلیدی سرورهای مجازی تک کلود:
مدیریت کاملا سرور توسط تک کلود (بهینه سازی سرور , کانفیگ های امنیتی و سایر کانفیگ های مورد نیاز کاربر )
ارائه هارد بک آپ رایگان در دیتاسنتر جداگانه و انجام تنظیمات بک آپ گیری
ارائه لایسنس رایگان دایرکت ادمین
استفاده از هارد SSD و سرعت پردازش بسیار بالا

پلن های هاست وردپرس

بیش از ۴ برابر سریعتر از سرعتی که تا کنون تجربه کرده اید!!!

با توجه به استفاده از آخرین تکنولوژی ذخیره سازی دنیا یعنی NVMe سرعت سرویس به صورت محسوس تا ۴ برابر نسبت به سرورهای عادی افزایش میابد

NVMe چیست ؟

NVM Express یا به اختصار NVMe است، استانداردی جدید برای دسترسی به حافظه‌های SSD فوق سریع است که استفاده از آن باعث افزایش Performance سرور به صورت محسوس خواهدشد.

کانفیگ و مدیریت سرورهای میزبانی وب به صورت رایگان !!!

با توجه به دغدغه های امروز بسیاری از مدیران وب سایت ها در راستای مدیریت و حل مشکلات سرور و پایدار نگه داشتن وب سایت های خود , شرکت تک کلود با در اختیار داشتن تیم با تجربه به صورت رایگان شما را در کانفیگ و مدیریت سرور جهت میزبانی وب سایت یاری خواهد نمود.

گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط

با توجه به اینکه تک کلود از کیفیت سرویس های ارائه شده اطمینان خاطر دارد این امکان برایتان فراهم شده تا بتوانید سرویس های ماهانه را ۴۸ ساعت تست و در صورت عدم رضایت درخواست بازگشت وجه دهید

به منظور رفاه حال کاربران در برخی از پلن های سرورمجازی لینوکس هزینه لایسنس دایرکت ادمین به صورت رایگان محاسبه میشود.

با توجه به اینکه اطلاعات کاربران نزد تک کلود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است هارد بک آپ به صورت رایگان روی سرورهای مجازی ارائه میگردد.

جهت افزایش کیفیت و پایداری تمامی سرورهای مجازی با منابع کاملا اختصاصی ارائه میگردد.

جهت افزایش رضایتمندی و رفاه حال کاربران در اکثر پلن های سرورمجازی مدیریت سرور به صورت رایگان محاسبه میشود.

با توجه به استفاده از سخت افزار های حرفه ای و نو و همینطور شبکه پایدار میتوانید بهترین سرعت را در سرورهای مجازی تک کلود تجربه نمایید.