ورود به پنل کاربری

هاست لینوکس پریمیوم

هاست های حرفه ای تک کلود جهت میزبانی سایت هایی با بازدید بالا در نظر گرفته شده است و با توجه به استفاده از سخت افزار های قدرتمند و شبکه پایدار سرعت بارگذاری وب سایت ها در این سرویس ها به صورت محسوس افزایش میابد. از دیگر امکانات هاست های حرفه ای تک کلود میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
استفاده از هاردهای پرسرعت و قدرتمند SSD (استفاده از بهترین مدل های هارد SSD موجود)
امکان مشاهده منابع مصرفی وب سایت به صورت زنده از طریق سی پنل
انتقال سریع و رایگان اطلاعات به هاست های حرفه ای تک کلود
امکان نصب اسکریپت هنگام ثبت سفارش
امکان پرداخت ماهانه

پلن های هاست وردپرس

نصب صدها اسکریپت با چند کلیک ساده

با چند کلیک ساده میتوانید اسکریپت مورد نظر خود را از میان صدها اسکریپت انتخاب نموده و در کمتر از چند دقیقه اقدام به نصب آن به صورت کاملا خودکار نمایید

انتقال سریع و رایگان اطلاعات

مطمئنا یکی از نگرانی مدیران سایت ها در هنگام تغییر شرکت میزبان وب سایت انتقال اطلاعات است ,جای نگرانی وجود ندارد تک کلود این مشکل را رفع نموده

با خرید هر یک از سرویس های میزبانی وب تک کلود تمامی اطلاعات شما از میزبان قبلی به صورت کاملا رایگان و در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

بک آپ گیری خودکار در سرورهای جداگانه

امنیت اطلاعات کاربران نزد تک کلود از اهمیت ویژه ای برخوردار است از این رو شرکت از تمامی اطلاعات سرویس های میزبانی وب شامل فایل ها , دیتابیس و ایمیل ها در سرورهای جداگانه بک آپ گیری و نگهداری میکند.

در هاست های ابری تک کلود از طریق کنترل پنل سی پنل به راحتی میتوانید نسخه php را تغییردهید و یا در توابع پی اچ پی تغییرات ایجاد نمایید.

با توجه به استفاده از سخت افزار های بسیار قدرتمند و همینطور استفاده از هارد اس اس دی و وب سرور لایت اسپید هاست های ابری تک کلود گزینه بسیار مناسبی جهت میزبانی سایت های پر بازدید هستند.

از هاست های ابری تک کلود به صورت روزانه هفتگی و ماهانه در سرورهای ویژه بک آپ در دیتاسنتر جداگانه بک آپ گیری میشود .

هاست های ابری تک کلود امکان مشاهده منابع مصرفی را به صورت زنده از طریق سی پنل را دارند.

در هاست های ابری تک کلود میتوانید بیش از ۱۰۰ اسکریپت را با چند کلیک از طریق کنترل پنل هاست خود نصب نمایید.