ورود به پنل کاربری

هاست لینوکس پریمیوم ایران

مزیت های هاست لینوکس ایران تک کلود:
استفاده از کنترل پنل قدرتمند پلسک
امکان تغییر نسخه php هاست
بک آپ گیری روزانه هفتگی و ماهانه
انتقال رایگان اطلاعات
استفاده از سخت افزار های قدرتمند و شبکه پایدار

پلن های هاست

نصب صدها اسکریپت با چند کلیک ساده

با چند کلیک ساده میتوانید اسکریپت مورد نظر خود را از میان صدها اسکریپت انتخاب نموده و در کمتر از چند دقیقه اقدام به نصب آن به صورت کاملا خودکار نمایید

انتقال سریع و رایگان اطلاعات

مطمئنا یکی از نگرانی مدیران سایت ها در هنگام تغییر شرکت میزبان وب سایت انتقال اطلاعات است ,جای نگرانی وجود ندارد تک کلود این مشکل را رفع نموده

با خرید هر یک از سرویس های میزبانی وب تک کلود تمامی اطلاعات شما از میزبان قبلی به صورت کاملا رایگان و در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

بک آپ گیری خودکار در سرورهای جداگانه

امنیت اطلاعات کاربران نزد تک کلود از اهمیت ویژه ای برخوردار است از این رو شرکت از تمامی اطلاعات سرویس های میزبانی وب شامل فایل ها , دیتابیس و ایمیل ها در سرورهای جداگانه بک آپ گیری و نگهداری میکند.

با توجه به اینکه سرور های داخلی مسافت بسیار پایین با کاربر داخل ایران دارند پینگ کاربران به سرور بسیار پایین بوده و از این رو سرعت بارگذاری وب سایت به صورت محسوسی افزایش میابد.

هارد های SSD نسبت به هارد های SATA سرعت بسیار بالاتری دارند و از این رو به صورت محسوسی موجب افزایش سرعت بارگذاری وب سایت ها میشود.

با توجه به اینکه اطلاعات کاربران نزد تک کلود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است از تمامی اطلاعات سایت های مشتریان به صورت روزانه هفتگی و ماهانه در سرورهای ویژه بک آپ در دیتاسنتر جداگانه بک آپ گیری انجام میشود.

جهت افزایش پایداری سرویس ها در تمامی سرویس های میزبانی وب تک کلود از سیستم عامل کلود لینوکس استفاده میگردد .

کاربران به راحتی میتوانند از طریق پلسک نسخه پی اچ پی پیش فرض را تغییردهند و یا در برخی مقادیر مانند post_max_size , max_execution_time , max_input_time , memory_limit تغییرات ایجاد کنند.